Atostogos!!!

Labas!!!

Ilgiau nei pusę metų dalį savo laiko skyriau blog´o rašymui: apie tai, kas man įdomu, kas pačiai padėjo ir padeda gerinti savijautą ir sveikatą. Labai noriu tikėti, kad ir Tu perskaitei ir sužinojai ką nors naudingo. Galbūt įrašai Tau padėjo ar padeda keisti mitybą, gyvenimo būdą, galbūt  sužinojai ką nors nauja apie funkcinės medicinos principus.

Kartu su sugrįžusia vasara, saule, šviesa, šiluma, lietumi, daugiau laiko norisi praleisti lauke. Mano įsitikinimu, vasara turi būti skirta atostogoms, kelionėms, vakarojimams lauke, gamtoje, savišvietai, knygų skaitymui ir, žinoma, laikui, skiriamam tik sau.

Artimiausiais vasaros mėnesiais neplanuoju rašyti blog ´o įrašų. Kaip bus rudeniop, dar nesu apsisprendusi. Galbūt tęsiu šį pradėtą projektą ir toliau, o galbūt šis įrašas bus paskutinis. Man labai svarbu žinoti, kad tai, ką rašau, yra naudinga ir Tau. Tiesą sakant, pasigendu atsiliepimų apie įrašus, todėl nežinau, ar verta ir toliau dalį savo laiko skirti tam, kas įdomu tik man vienai.

Sveikatos-kodą.lt galima rasti Facebook grupėje bei Instagramoje. Jeigu Tau įdomūs ir naudingi blog´o įrašai, jeigu norėtum ir toliau juos skaityti, būčiau dėkinga už atsiliepimus viešojoje erdvėje arba pm.

Bet kokiu atveju, linkiu Tau įsimintinos vasaros ir nepamiršk skirti laiko sau!!! Ši garbė ir atsakomybė yra skirta  tik Tau vieninteliam!!!

Iki!!!